Wydarzenia szkolne
linia



24.04.2018

Święto Szkoły



Święto Szkoły

Tradycyjnie w kwietniu Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie obchodzi swoje święto szkoły.

We wtorek 24 kwietnia odbyła się uroczysta akademia z okazji święta Konstytucji 3 Maja, natomiast w środę 25 kwietnia 2018 roku sportowcy uczcili święto swojej szkoły i patrona Turniejem Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Udział w turnieju brały reprezentacje sześciu pionów kształcenia w naszej szkole.

Święto Szkoły

Organizatorami i prowadzącymi turniej byli jak zawsze profesjonalni nauczyciele wychowania fizycznego z naszej szkoły: Iwona Sawicka, Dorota Zagórska, Mieczysław Pietroczuk, Cezary Karpiński, Grzegorz Grabski i Robert Wrzesiński.

Uroczystego otwarcia oraz wręczenia nagród dokonała pani dyrektor Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie Izabela Klonowska w asyście nauczycieli wychowania fizycznego.

Święto Szkoły
4 miejsce –  TG

Po stojącym na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym turnieju najlepsi okazali się reprezentanci Technikum Hotelarskiego, którzy w meczu finałowym pokonali uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły I stopnia.

Na trzecim miejscu podium po dramatycznym meczu stanęli reprezentanci Technikum Pojazdów Samochodowych, którzy zwyciężyli koleżanki i kolegów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Święto Szkoły

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast najlepsze cztery zespoły nagrody w postaci smakowitych, różnorodnych owoców ufundowanych przez Radę Rodziców.

Święto Szkoły

Święto Szkoły

Wyniki:

  • 1 mecz, Grupa „A” – TS : TG 0:2

  • 2 mecz, Grupa „B” – THA : THO 0:2

  • 3 mecz, Grupa „A” – TG : TR 1:2

  • 4 mecz, Grupa „B” – THO : ZSZ 1:2

  • 5 mecz Grupa „A” – TS : TR 2:0

  • 6 mecz, Grupa „B” – THA : ZSZ 0:2

  • 7 mecz, o miejsca 5-6 – TR : THA 1:2

  • 8 mecz, 1 półfinał – TG : THO 0:2

  • 9 mecz, 2 półfinał – ZSZ : TS 2:0

  • 10 mecz, o miejsce 3 – TS : TG 2:1

  • 11 mecz, o miejsce 1 – ZSZ : THO 1:3

Święto Szkoły
1 miejsce – THO

Skład zwycięskiego zespołu:
Amadeusz Olszewski – kapitan zespołu, Kamil Cieśliński, Paweł Bartnikowski, Piotr Kamionka, Dominik Korzeń, Aleksandra Mazurewicz, Karolina Szpakowska, Natalia Tarnowska, Łukasz Napierski,

Święto Szkoły
2 miejsce – ZSZ

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1 miejsce – Technikum Hotelarskie

2 miejsce – Zasadnicza Szkoła Zawodowa i Branżowa Szkoła I stopnia

3 miejsce – Technikum Pojazdów Samochodowych

4 miejsce – Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

5 miejsce – Technikum Handlowe

6 miejsce – Technikum Organizacji Reklamy