Z wizytą w hotelu
HP Park

W dniu 20 maja 2022 r. uczniowie klas III tżh, III tg oraz III TOH wraz z opiekunami udali się do hotelu HP Park w Olsztynie. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły otrzymali pisemne zaproszenie na spotkanie, które odbyło się w hotelowej sali konferencyjnej.

Wydarzenie poprowadził Inspektor Hotelowy – Pan Karol Weber, który trzy lata temu gościł również w naszej szkole.

Pan Weber ukończył technikum hotelarskie i odniósł sukces w tej branży. W czasie spotkania opowiedział, jak wyglądała jego ścieżka edukacyjna i droga do sukcesu.

Zachęcał młodzież do zaangażowania i dalszego rozwoju w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Młodzież wzięła również udział w konkursach przygotowanych przez prowadzącego. Trzech uczniów naszej szkoły wygrało nagrody.

I miejsce zajął uczeń klasy III tżh – Patryk Lessman, który otrzymał voucher na kolację dla dwóch osób w restauracji hotelowej.

Wyróżnienia w postaci drobnych upominków otrzymały także: Martyna Sostek (kl. III tg) oraz Wiktoria Jankowska (kl. III TOH).