„Dzień otwarty” w Mechaniku

Dzień otwarty w Mechaniku

21 marca 2017 r. iławski Mechanik serdecznie witał wszystkich gości. Dzień otwarty dla gimnazjalistów to dla nas szczególnie ważne wydarzenie. Młodzież gimnazjalna miała okazję nie tylko zobaczyć popularny Mechanik „od środka”, ale także zapoznać się z ofertą edukacyjną, życiem szkoły i jej sukcesami.

Dzień otwarty w Mechaniku

Szkoła realizuje wiele zróżnicowanych kierunków kształcenia:
technik organizacji reklamy, technik pojazdów samochodowych, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik handlowiec.

Prezentacje przybliżyły gościom specyfikę zawodów i atmosferę w szkole.

Od września zapraszamy także do szkoły branżowej I stopnia. Ofertę mamy bardzo bogatą!

Kształcimy w zawodach:
fotograf, fryzjer, ślusarz, mechanik pojazdów samochodowych, sprzedawca, stolarz, murarz-tynkarz, monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, mechanik-monter maszyn i urządzeń, piekarz, cukiernik, elektromechanik, krawiec, rybak śródlądowy, kucharz, elektryk
czy blacharz samochodowy.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Dzień otwarty w Mechaniku Dzień otwarty w Mechaniku Dzień otwarty w Mechaniku
Dzień otwarty w Mechaniku Dzień otwarty w Mechaniku

Młodzież miała okazję zwiedzić szkołę, warsztaty szkolne pracownie: gastronomiczną, obsługi konsumenta czy obsługi gościa hotelowego.

Dzień otwarty w Mechaniku

A dzięki uprzejmości p. Z. Tomaszewskiego i firmy TOMCOLOR nasi przyszli uczniowie mogli uwiecznić swoją wizytę na zabawnych fotografiach z fotobudki.

Dzień otwarty w Mechaniku Dzień otwarty w Mechaniku Dzień otwarty w Mechaniku

Dziękujemy, że byliście i czekamy na Was we wrześniu!

KAROLINA BRETSZNEIDER