Konkurs Wiedzy Biblijnej

W marcu bieżącego roku odbył się w naszej szkole pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W tym roku uczniowie przygotowywali się, czytając Księgę Powtórzonego Prawa ze Starego Testamentu oraz List do Hebrajczyków z Nowego Testamentu. W Konkursie wzięło udział 12 uczestników (11 os. z technikum, 1 os. ze szkoły branżowej).

Największą ilość punktów zdobyli:

1. Tomasz Budniewski z kl. 4 tsr,

2. Joanna Lelińska z kl. 4 tg oraz

3. Kornelia Duńska z kl. 3 tho.

20 kwietnia 2023 r. odbył się w Elblągu etap diecezjalny OKWB, w którym pięknie reprezentowali naszą szkołę Tomek Budniewski i Asia Lelińska.

W programie na dzień Konkursu przewidziano odwiedziny w bibliotece Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu oraz Celebrację Słowa Bożego. Po przerwie kawowej ogłoszono wyniki i wręczono uczestnikom drobne upominki. Gratulujemy.