Sportowy Dzień Wiosny 2019
Mecz gwiazd piłki nożnej halowej:
Reprezentacja uczniów zasadniczej szkoły zawodowej
vs reprezentacja uczniów technikum

We wtorek 26 marca 2019 roku w Hali Sportowej „Mechanik” Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie z okazji „Dnia Wiosny” odbył się mecz w którym zmierzyli się reprezentanci klas zawodowych i technikum naszej Szkoły.

Mecz obfitował bardzo wieloma ciekawymi, stojącymi na wysokim poziomie akcjami po obu stronach boiska. Pierwsza połowa zakończona remisem 1:1 zapowiadała emocje w drugiej części meczu. Dla statystyk należy dodać że pierwszą, historyczną bramkę w tym meczu strzelił Radosław Galas z zespołu „zawodowców”.

Po zaciętej grze w drugiej połowie, gdzie szala zwycięstwa przechylała się na jedna i drugą stronę lepsi w końcówce meczu okazali się „technicy” którzy po bramkach najskuteczniejszego tego dnia Miłosza Drzewińskiego wygrali w całym meczu 6:4.

Natomiast w konkursie rzutów karnych, który odbył się po meczu lepsi okazali się „zawodowcy” wygrywając 4:2. Najskuteczniejszym strzelcem tego meczu został Miłosz Drzewiński, strzelając pięć bramek.

Tradycyjnie nad profesjonalnym przygotowaniem i przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego naszej Szkoły: Iwona Sawicka, Dorota Zagórska, Grzegorz Grabski, Robert Wrzesiński i Mieczysław Pietroczuk.

PRZEBIEG MECZU:
1:0 prowadzenie ZSZ po bramce Radosława Galasa;
1:1 wyrównanie przez Technikum – bramka Miłosza Drzewińskiego;
2:1 prowadzenie Technikum – bramka Miłosza Drzewińskiego;
2:2 wyrównanie ZSZ po bramce Radosława Galasa;
3:2 prowadzenie ZSZ po golu Patryka Tucholskiego;
3:3 wyrównanie przez Technikum – bramka Miłosza Drzewińskiego;
4:3 prowadzenie przez Technikum – bramka Miłosza Drzewińskiego;
4:4 wyrównanie ZSZ po bramce samobójczej;
5:4 prowadzenie przez Technikum – bramka Miłosza Drzewińskiego;
6:4 prowadzenie przez Technikum – bramka Pawła Bielewskiego.

SKŁADY ZESPOŁÓW:

TECHNIKUM: Marcin Kaniewski kl. 3THO - kapitan zespołu, Paweł Bielewski 3 THO, Bartosz Lisiak 2TRH, Miłosz Drzewiński 3THA, Miłosz Kaczerzewski 2TS, Marcin Malanowski 1TRH, Dominik Korzeniak 2THO.

ZSZ/BRANŻOWA: Radosław Galas 3A, Filip Owczarek 3D, Mateusz Wojtczuk 3A, Kacper Wróblewski 3D, Patryk Tucholski 3A, Filip Keczmerski 3A, Sebastian Światkowski 3A, Krzysztof Wójcik 2A.