Wojewódzki Konkurs
Pięknego Czytania Biblii

W poniedziałek 25 marca 2019 r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Pięknego Czytania Biblii w Olsztynie.

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III THO: Agata Szymańska, Paulina Zalewska i Kamil Sulley.

Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania Biblii

W ramach przesłuchania konkursowego uczniowie przedstawiali własną interpretację i technikę czytania wybranych fragmentów z Apokalipsy św. Jana.

Wśród 32 zespołów jury przyznało 3 nagrody i 8 wyróżnień.

Jedno z wyróżnień trafiło do Kamila Sulleya – bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy!!!

Cały konkurs uświetnił występ zespołu młodzieżowego ze szkoły olsztyńskiej oraz możliwość obejrzenia, dotknięcia i przekartkowania baaaaaaardzo starych wydań Pisma Świętego np. z 1874 czy 1854 roku.

MONIKA BYTNER

Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania Biblii Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania Biblii