25 – 26.04.2019

Warsztaty na UWM w Olsztynie
w ramach projektu unijnego
SHOWBIZ-Show-Us Your Business!

W dniach 25 – 26.04 br. drużyna z naszej szkoły (5 uczennic z klasy III Technikum Handlowego) wraz z opiekunem odbyła warsztaty na UWM w Olsztynie w ramach projektu unijnego SHOWBIZ-Show-Us Your Business!

Przez dwa dni uczennice zmierzyły się z wyzwaniami gry biznesowej, tym razem w rozgrywce międzyszkolnej. Drugiego dnia po zakończonym turnieju uczennice skorzystały również z praktycznych warsztatów.

Ostatnim etapem projektu będzie przyjazd na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, gdzie przy wsparciu trenerów i mentorów przez 24 godziny drużyny będą nadawać ostatnie szlify swoim biznesowym pomysłom.

Punktem kulminacyjnym całego projektu będą finałowe prezentacje drużyn przed jurorami i wręczenie nagród zwycięzcom.

Relacja z ostatniego etapu niebawem...

KATARZYNA SUTARZ