XXI Powiatowy
Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

26.04.2019 na terenie Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego odbył się XXI Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. Wzięła w nim udział drużyna z naszej Szkoły, z klasy III TSR, w składzie: Filip Briszke, Jakub Drzewiński, Jakub Śliwiński.

W ramach Turnieju odbyły się następujące konkurencje: test ze znajomości przepisów ruchu drogowego i historii polskiej motoryzacji, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, przygotowanie pojazdu do jazdy oraz jazda samochodem na czas.

Po zaciętej walce i rewelacyjnej jeździe Filipa nasi reprezentanci zdobyli pierwsze miejsce i tym samym awansowali do turnieju na szczeblu wojewódzkim.

Dodatkowo Jakub Śliwiński zdobył nieprzechodni puchar ufundowany przez Komendanta Policji za najlepszy wynik w testach ze znajomości przepisów ruchu drogowego.

KAJETAN RZEZIŃSKI