Kadra


Dyrektor Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja


Izabela Klonowska



Sylwia Tomanek
wicedyrektor



Małgorzata Janiszek
wicedyrektor



Mariusz Wolański
wicedyrektor



Halina Serebrennikow
pedagog szkolny



Halina Nogal
– sekretariat uczniowski –



Irena Lignowska
– sekretariat dyrektora –



Katarzyna Kuptel
kierownik administracyjno-gospodarczy



Paulina Wrzesińska
główna księgowa



Halina Lewandowska
pielęgniarka szkolna




Wykaz nauczycieli i pracowników administracji i obsługi
w roku szkolnym 2015/2016




Klonowska Izabela

przedmioty zawodowe



Janiszek Małgorzata

przedmioty zawodowe



Tomanek Sylwia

historia, wiedza o społeczeństwie



Wolański Mariusz

język angielski



Antkowiak Barbara

matematyka



Antkowiak Oktawia

język angielski



Bielińska Anna

przedmioty zawodowe



Bieńkowska Małgorzata

biblioteka



Bretszneider Karolina

język polski



Bytner Monika

religia



Ewertowski Marcin

przedmioty zawodowe



Fryc Wojciech

przedmioty zawodowe



Gorshkov Volodymyr

język angielski



Gościński Jarosław

religia



Grabski Grzegorz

wychowanie fizyczne



Grzywacz Renata

przedmioty zawodowe



Grzywaczewska Barbara

przedmioty zawodowe



Gutowska Małgorzata

religia



Guzowski Józef

informatyka, przedmioty zawodowe



Hulkiewicz-Jondral Aniela

samodzielny referent ds. księgowości



Jackowski Marek

chemia, informatyka



Jackowski Tomasz

informatyka, przedmioty zawodowe



Karasiewicz Elżbieta

matematyka



Karłowska Monika

język niemiecki



Karpiński Cezary

wychowanie fizyczne



Kępczyńska Barbara

język niemiecki, wiedza o kulturze



Kłosowska Teresa

matematyka



Konarska Elżbieta

starszy specjalista ds. płac



Kowalewska Monika

ref. ds. ekonomiczno-administracyjnych



Kowalkowski Stanisław

religia



Kozłowski Adam

przedmioty zawodowe



Krajewska Anna

geografia



Kraszewska Katarzyna

biblioteka



Krezymon Beata

pracownik obsługi



Kula Ewa

pracownik obsługi



Kuptel Katarzyna

kierownik administracyjno-gospodarczy



Kusznieruk-Dziugiewicz Katarzyna

język angielski



Kwiatkowska Małgorzata

język niemiecki



Lesińska Bogusława

pracownik obsługi



Lewandowska Halina

pielęgniarka szkolna



Lewandowska Małgorzata

przedmioty zawodowe



Lewandowska Teresa

pracownik obsługi



Lignowska Irena

specjalista ds. kadr



Łątkowska Karolina

fizyka, matematyka, przedmioty zawodowe



Łużyńska Janina

pracownik obsługi



Marszałek Anna

przedmioty zawodowe



Mech Andrzej

pracownik obsługi



Mieszczyńska Małgorzata

geografia



Napierska Hanna

przedmioty zawodowe



Nastaj Aneta

język polski



Nogal Halina

specjalista ds. administracyjnych



Osadnik Patryk

religia



Paczkowska Lucyna

historia, wiedza o społeczeństwie



Pączkowska Aneta

język niemiecki



Pietroczuk Mieczysław

wychowanie fizyczne



Pisarski Tomasz

kierowca



Podwalska Dorota

język polski



Racka Aneta

biologia



Rzeziński Kajetan

edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe



Sadowska Małgorzata

pracownik obsługi



Sagan Olesya

język angielski



Sawicka Iwona

wychowanie fizyczne



Sendecka Agnieszka

język polski



Serebrennikow Halina

pedagog szkolny



Skrzypiec Tomasz

historia, wiedza o społeczeństwie



Stachewicz Jacek

przedmioty zawodowe



Sutarz Katarzyna

przedmioty zawodowe



Szagała Anna

chemia



Szulc Elżbieta

pracownik obsługi



Turowski Piotr

matematyka



Wilczewska Ewelina

język angielski



Włodarczyk Zbigniew

pracownik obsługi



Wrzesińska Paulina

główna księgowa



Wrzesiński Robert

wychowanie fizyczne



Wyłoga Marzena

przedmioty zawodowe



Zagórska Dorota

wychowanie fizyczne



Zagrodzka Jolanta

pracownik obsługi



Zielińska Marzena

pomoc administracyjna



Zięba Aleksandra

specjalista ds. ekonomiczno-administracyjnych