Starosta Powiatu Iławskiego, Bartosz Bielawski wraz z Uczniowskim Koszykarskim Klubem Sportowym BASKET w Iławie oraz Dyrektorem Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie serdecznie zapraszają na Otwarty Turniej koszykówki o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego.

Zawody odbędą się dnia 26 października 2019 r., w hali sportowej "Mechanik" w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, ul. Mierosławskiego 10. Rozpoczęcie Turnieju o godzinie 8.00, pierwszego meczu o godz. 8.30.

W trakcie Turnieju odbędą się dodatkowe zawody dla zawodników i publiczności, między innymi: Konkurs Rzutów osobistych o Puchar Prezesa UKKS BASKET w Iławie, Konkurs Rzutów za 3 punkty o Nagrodę Radia ESKA Iława oraz Konkurs Rzutów z połowy o Nagrodę AJZ Studio Iława. Dodatkowo odbędzie się Konkurs rzutów osobistych dla publiczności, w którym nagrodę ufundował Sklep Sportowy Sport A-Z Artykuły Sportowe Sławomir Święcki w Iławie.

Cenne nagrody dla zespołów fundują: Starosta Powiatu Iławskiego, Pan Bartosz Bielawski wraz z Zarządem Powiatu, AJZ Studio Iława, ul. Wyszyńskiego 3,  Sport A-Z Artykuły Sportowe Sławomir Święcki w Iławie, ul. 1 Maja 23, Radio Eska Iława oraz UKKS BASKET w Iławie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników koszykówki i dobrej zabawy zarówno na parkiet do gry, jak i na trybuny do kibicowania zawodnikom.

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego jest dofinansowany ze środków Powiatu Iławskiego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz wsparty przez Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, zaś organizowany jest przez Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy BASKET w Iławie.

Osoby uczestniczące w Zawodach wyrażają zgodę na upowszechnianie ich wizerunku i niezbędnych dla promocji i realizacji zadania danych osobowych.

Zapisy drużyn do dnia 22 października 2019 r. w iławskim "Mechaniku" przy ul. Mierosławskiego 10 przyjmuje Prezes UKKS BASKET w Iławie - p. Grzegorz Grabski, telefon kontaktowy: 608355716.

Serdecznie zapraszamy i do miłego zobaczenia pod koszem „Mechanika”.