Stypendium Prezesa Rady Ministrów

stypendyści stypendyści

Niezwykle miło jest nam poinformować, że uczennice Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów p. Mateusza Morawieckiego za osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2021/2022. Są to Zuzanna Dominiczak z kl. 4TGA oraz Kornelia Duńska z kl. 3tho.

stypendyści

Kornelia wraz z wychowawczynią p. Teresą Kłosowską uczestniczyły w dniu 23.11.2022 r. w Gali Stypendialnej w Elblągu, gdzie Kornelia odebrała pamiątkowy dyplom z rąk Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty p. Krzysztofa Marka Nowickiego.

stypendyści stypendyści
stypendyści

Natomiast z uwagi na odbywające się w naszej szkole matury próbne, Zuzia odebrała go dzień później – tuż po maturze próbnej z języka angielskiego.

stypendyści

Obu naszym uczennicom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za ich kolejne sukcesy edukacyjne oraz w życiu prywatnym 😊

MARIUSZ WOLAŃSKI