Spotkanie z rodzicami
pierwszoklasistów

Spotkanie z rodzicami pierwszoklasistów

27 września 2018 r. w auli szkolnej Mechanika odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych.

Spotkanie z rodzicami pierwszoklasistów

Zgromadzonych gości powitała Izabela Klonowska – dyrektor szkoły. Dyrektor Klonowska przedstawiła najważniejsze informacje na temat zasad pracy szkoły.

Rodzice poznali wychowawców, którzy po części ogólnej zaprosili ich na spotkania indywidualne w klasach, gdzie szczegółowo omówiono koncepcję pracy wychowawczej na ten rok szkolny.

Spotkanie z rodzicami pierwszoklasistów

Uczestnicy spotkania zatrzymali się nad ważnymi i trudnymi tematami dotyczącymi współczesnych problemów w wychowaniu młodzieży tj. budowaniu relacji oraz zagrożeń wynikających z korzystania z używek.

Tematykę przybliżyła p. Edyta Surdykowska – psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz mł.asp. Joanna Kwiatkowska z Powiatowej Komendy Policji.

Spotkanie z rodzicami pierwszoklasistów

O aktualności poruszanej tematyki świadczyć mogła wysoka frekwencja rodziców.

Dziękujemy Państwu za przybycie i zachęcamy do współpracy.