Olimpiada Teologii Katolickiej

4 grudnia 2019 r. po raz drugi w naszej Szkole odbył się szkolny etap Olimpiady Teologii Katolickiej. Do konkursu przystąpiło 6 uczniów z klas technicznych. Temat tegorocznego konkursu to: „Dumni z Ewangelii i z Polski”. Materiały z których należało się przygotować to wybrane teksty Pisma Świętego, dokumenty Magisterium Kościoła, teksty przemówień Jana Pawła II oraz inne istotne opracowania.

Do etapu diecezjalnego zdobywając I miejsce zakwalifikowała się uczennica Wiktoria Strużyńska z klasy II THO zdobywając najwyższą liczbę punktów – 30, miejsce drugie zajęła Adrianna Niewiadomska z klasy 1 tżh zdobywając 14 punktów, trzecie miejsce przypadło uczennicy klasy 1 tżh – Kamili Leszczyszyn, która zdobyła 12 punktów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dobrych wyników w kolejnych etapach!

MONIKA BYTNER