Życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne
w języku niemieckim

Życzenia po niemiecku

Przez szereg lat mogliśmy w Naszej szkole podziwiać wystawę kartek świątecznych. Uczniowie wykonywali je własnoręcznie, dekorowali a w środku zamieszczali najróżniejsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne w języku niemieckim.

W tym roku taka forma jest niemożliwa, ponieważ pandemia koronawirusa nam to uniemożliwia. Jednak nic straconego!!!

Klasy: 1tg, 1tsż, 1tho, 2TGA, 2tżh oraz 3TS w ramach lekcji języka niemieckiego przygotowały prezentacje multimedialne i wszystkim Państwu oraz całej społeczności szkolnej wysyłają drogą elektroniczną wspaniałe życzenia świąteczne po niemiecku.

W imieniu własnym oraz uczniów z tych klas zapraszam serdecznie do obejrzenia tych prezentacji i chwili zadumy nad treścią życzeń.

1tg   1 tho i 1tsż  1tho   2TGA  2tżh  3TS

Z pozdrowieniami