27.03.2019

„Wzorowy Hotelarz”

27 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs pt. „Wzorowy Hotelarz”. Uczestnikami konkursy byli uczniowie klasy I, II i III technikum hotelarskiego. Udział wzięły 24 osoby.

Uczniowie pracowali w parach, a konkurs obejmował cztery konkurencje: test z wiedzy o hotelarstwie, przedstawienie wzorowego stroju hotelarza – w recepcji i pani pokojowej, przygotowanie wstawki dla nowożeńców oraz składanie ręczników na kilka sposobów – w kształcie królika, łabędzia, słonia i kwiatu.

Nagrodzone zostały następujące pary:
  I miejsce: klasa I THO, Agata Karbowska i Katarzyna Nalik;
 II miejsce: klasa III THO, Daria Dominiczak i Natalia Jabłońska;
III miejsce: klasa II THO, Julita Dubanowska i Wiktoria Dziwisz.

Nagrodami w konkursie były zaproszenia (vouchery) do restauracji hotelowej w Porcie 110.

Jurorami konkursu były pani dyrektor Izabela Klonowska, pani Małgorzata Janiszek, pani Anna Szagała oraz pani Marzena Wyłoga.

ANNA BIELIŃSKA
– organizatorka konkursu