Wigilia szkolna

Tuż przed Świętami w naszej szkole miała miejsce Wigilia szkolna dla obecnych i byłych pracowników. Atmosferze refleksji i serdeczności towarzyszyły dwa niezwykłe wydarzenia.

Wigilia szkolna

Pierwszym z nich był występ debiutującego kółka kabaretowego działającego pod kierownictwem Sylwii Tomanek.

Grupa składająca się z uczniów klasy Ib: Patrycji Jędrychowskiej, Kacpra Mackiewicza, Marcina Śmiechowskiego, Natalii Rzeszotek oraz I TG: Szymona Kowalewskiego zaprezentowała skecz „Wigilia” formacji Jurki, wzbudzając entuzjazm zgromadzonych nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.

Wigilia szkolna

Żywą reakcję wywołał też drugi występ – Jasełka w reżyserii o. Patryka Osadnika OMI, Małgorzaty Gutowskiej przy wsparciu Oktawii Antkowiak, a w wykonaniu nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Wigilia szkolna Wigilia szkolna Wigilia szkolna

Spora część występujących pokazała jak wielki talent aktorski w nich drzemie. Szczególny podziw wywołała gra aktorska Barbary Kępczyńskiej w roli Diabła, Anety Nastaj w roli Anioła, Anny Szagały jako Mamy debiutującej na scenie Blanki Antkowiak...

Wigilia szkolna

... Barbary Antkowiak oraz Mieczysława Pietroczuka w roli Mamy i Ojca, Doroty Zagórskiej w roli Sprzedawcy, a także Oktawii AntkowiakMoniki Karłowskiej w roli Przyjaciółek.

Członkami Świętej Rodziny zostali Katarzyna Kusznieruk-Dziugiewicz oraz Adam Kozłowski.

Nauczycielski występ uświetnili też dwaj uczniowie, Mariusz Ziółkowski z klasy IV TS oraz Arkadiusz Piskorowski z klasy I THA.

Wigilia szkolna Wigilia szkolna Wigilia szkolna

Gratulujemy odwagi, zapału