Andrzejkowa magia stołów

29 listopada 2017 r. na sali gimnastycznej odbył się konkurs zorganizowany przez Marzenę Wyłogę. Przystąpiło do niego 5 zespołów 3-osobowych. Uczestnikami byli uczniowie klas o profilu gastronomicznym i hotelarskim.

Andrzejkowa magia stołów

Jury w składzie: wicedyrektor Małgorzata Janiszek, wicedyrektor Mariusz Wolański, Anna Marszałek, Anna Szagała, Renata Grzywacz i Anna Bielińska miało ogromny dylemat związany z wyłonieniem zwycięzców. Poziom konkurs był bardzo wyrównany. Uczniowie „zaczarowali” nauczycieli aranżacją stołów, a nie było to łatwe.

Ocenie jurorów podlegało przygotowanie karty menu okolicznościowego stołu o tematyce konkursu, nakrycie na minimum 2 osoby, sporządzenie jednej potrawy z karty oraz 5-minutowa prezentacja.

Andrzejkowa magia stołów Andrzejkowa magia stołów Andrzejkowa magia stołów

W wyniku obrad wyłoniono zwycięzców:

• I miejsce – Monika Kwiatkowska, Aleksandra Rybińska, Sandra Merkur (3 TG);

• II miejsce – Marcelina Lubiejewska, Małgorzata Masiczak, Szymon Kowalewski (2 TG);

• III miejsce – Martyna Szczotka, Bartosz Lewandowski, Karol Wiatr (3 THO).

I miejsce Andrzejkowa magia stołów