09 – 10.03.2022

Konkurs Wiedzy Biblijnej

Uczniowie naszej Szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej. W tym roku pierwszy etap konkursu podobnie jak w roku ubiegłym odbył się w systemie on-line. Młodzież szkół ponadpodstawowych przygotowywała się czytając tekst Księgi Jeremiasza ze Starego Testamentu oraz Pierwszego i Drugiego Listu św. Piotra z Nowego Testamentu.

W Konkursie udział wzięło 9 uczniów z klas Technikum, którzy w dniach od 9 i 10 marca 2022 r. rozwiązywali przygotowany test drogą elektroniczną.

Najlepiej wypadła Wiktoria Strużyńska z klasy IV THO zdobywając maksymalną ilość punktów (czyli 90) i zajmując I miejsce! Na drugim miejscu znalazła się Agnieszka Laskowska (II tg) – 68 punktów, a na trzecim Jakub Włodarczyk (III TGA) zdobywając 64 punkty.

Wiktoria, Agnieszka i Jakub będą reprezentowali naszą Szkołę w Elblągu w kolejnym etapie Konkursu już w kwietniu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a trójce z najwyższą punktacją życzymy powodzenia w etapie diecezjalnym!

MONIKA BYTNER