Dla Niepodległej

XII Powiatowy Konkurs Geograficzny

„XII Powiatowy Konkurs Geograficzny”

Dnia 06 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbył się Powiatowy Konkurs Geograficzny pt. „Usługi – sektor gospodarki narodowej”, zorganizowany przez mgr Annę Krajewską.

Celem konkursu było rozbudzenie wśród młodzieży szkolnej zainteresowania geografią oraz podniesienie wiedzy na temat sektora gospodarki narodowej na poziomie rozszerzonym.

„XII Powiatowy Konkurs Geograficzny”

Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Iławie.

W konkursie rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Prace oceniali nauczyciele w składzie: mgr Alicja Mówińska, mgr Katarzyna Dolecka, mgr Anna Krajewska.

„XII Powiatowy Konkurs Geograficzny”

Najlepszą wiedzą wykazali się:

• Jakub Janczak z ZS im. Konstytucji 3 Maja w Iławie – I miejsce;

• Krzysztof Seroczyński z ZS Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie – II miejsce;

• Julia Dziczek z ZS Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie – III miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów.

ANNA KRAJEWSKA